Do aplikace
Internet pro chovatele ČMSCH, a. s. – Přístup k datům jsme přidali nový modul s názvem
Deník nemocí a léčení
Tento modul umožňuje chovatelům evidovat nemoci, preventivní i léčebné úkony a léčení, a to u všech věkových kategorií dojeného skotu chovaného na farmě.
Díky své formě (ovládá se přes webové rozhraní) je k dispozici každému chovateli/uživateli, s přístupem do Internetu pro chovatele, kdykoli, kdekoli a z jakéhokoli zařízení typu počítač, chytrý telefon nebo tablet, které disponuje připojením k internetu.
Nespornou výhodou nového modulu je jeho návaznost na již exitující moduly v aplikaci Internet pro chovatele. Používání nového modulu nepředstavuje pro chovateležádné nové investice. Virtuální prostředí je obdobné jako u ostatních modulů Internetu pro chovatele, jejichž významnou předností je přehlednost a snadnost ovládání.
Představení projektu Deník nemocí a léčení
Registrace do aplikace Přístup k datům