dku@dku.cz
kontaktní e-mail

ROZŠÍŘENÍ PŮSOBNOSTI DKU: CRV Czech Republic, spol. s r.o.

 

Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR převzalo výkon kontroly užitkovosti od společnosti CRV Czech Republic, spol. s r.o.

 
Hradištko, 1. listopadu 2016 – Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR se k 1. 11. 2016 stává největší oprávněnou organizací v ČR v oblasti výkonu KU s téměř 400 klienty a 141 000 kusů dojnic zapojených do KU.

Zajištění KU nezávislou, chovatelskou organizací je v souladu nejen s běžnými zvyklostmi v chovatelsky vyspělých zemích ve světě, ale i s dlouhodobou strategií hlavních zúčastněných partnerů. Současně navazuje na předchozí kroky v oblasti kontroly užitkovosti - úpravu metodiky KU a změny  v laboratořích pro rozbory mléka. Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR i CRV Czech Republic, spol. s r.o. připravují další spolupráci, zejména na vývoji nových aplikací.

Převzetím výkonu KU pod Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR zůstávají zachovány všechny dosavadní vztahy i zaměstnanecké poměry pro výkon KU.
 
O organizaci:
Družstvo pro kontrolu užitkovosti v ČR bylo založeno v roce 2015 třemi subjekty: Českomoravskou společností chovatelů, a.s., Svazem chovatelů holštýnského skotu ČR, z.s. a Svazem chovatelů českého strakatého skotu, z.s.
 
Kontakt:
Ing. Vítězslav Burdychburdych@dku.cz – 603 494 484, ředitel družstva

Tisková zpráva ke stažení zde

Foto: Ing. Martinec (CRV Czech Republic , spol. s r.o.) a doc. Kučera (DKU) si potvrdili převzetí výkonu KU
predani-KU.jpg
 
Uživatelé on-line: 2 (registrovaní: 0, hosté: 2)