TELEFON NA INFOLINKU
ÚSTŘEDNÍ EVIDENCE

257 896 335

Pracovní doba:
Po - Čt:  6:30 - 15:30
Pá:  6:30 - 14:30
\ NÁRODNÍ VÝSTAVA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT V BRNĚ

NÁRODNÍ VÝSTAVA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT V BRNĚ

Národní výstava hospodářských zvířat v Brně se v roce 2019 bude konat od 12. do 15. května 2019 společně s Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstavou myslivost. Tento komplex veletrhů byl vytvořen ve spolupráci s partnery a spoluorganizátory - profesními asociacemi, státní správou, samosprávou a odborným školstvím.

Národní výstava hospodářských zvířat logoNÁRODNÍ VÝSTAVA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT v Brně je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Přes 800 kusů zvířat - skotu, ovcí, koz, prasat a koní je předvedeno v Národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních za účasti českých i mezinárodních porotců. Výstava se těší velké popularitě odborné i laické veřejnosti. Výstavní areál v době akce navštíví bezmála 45.000 návštěvníků.

ANIMAL TECH logoNosnými tématy veletrhu ANIMAL TECH jsou chovatelství, genetika, veterinární lékařství, technologie a zemědělská technika pro živočišnou výrobu. Od ročníku 2019 dochází k přesunu technologií pro chov hospodářských zvířat z veletrhu TECHAGRO k veletrhu ANIMAL TECH. Veletrh je určen především odborníkům - chovatelům, zootechnikům, zemědělcům a veterinárním lékařům. 

Národní výstava myslivosti logoNÁRODNÍ VÝSTAVA MYSLIVOSTI představí prodejní expozice mysliveckých a loveckých potřeb, nabídku českých i zahraničních honiteb, zbraně, střelivo a optické systémy. V osvětové sekci budou prezentovány trofeje, myslivecké uniformy, budou zde také tematické výstavy zdůrazňující hlavní poslání myslivosti – péči o volně žijící zvěř. Děti a mládež najdou užitečné informace v expozici lesnické pedagogiky. 

CEVC logo9. STŘEDOEVROPSKÝ VETERINÁRNÍ KONGRES se bude konat v úterý a ve středu 14. - 15. 5. 2019. Hlavními body programu jsou veterinární medicína, veterinární profese a veterinární léčiva v době globalizace a internetu, nové přístupy k problematice zdraví zvířat, demografické změny & měnící se modely veterinárního podnikání.

Více informací ZDE.

Uživatelé on-line: 69 (registrovaní: 0, hosté: 69)