257 896 335
telefon na infolinku ústřední evidence Pracovní doba: Po - Pá 7:00 - 15:00 h.

Kontakty

Jednotlivé kontakty jsou zařazené do skupin podle druhu činnosti. Skupiny kontaktů jsou umístěné vpravo.


Příjmení, jméno, titul Pracovní náplň Mobil Telefon
Audová Adéla, Bc.
bonitér - holštýnský skot 727 920 629
inspektor KU 602 263 986
Blatský Jaroslav, Ing.
bonitér - holštýnský skot 720 023 807
Braná Michaela
infoslužba ústřední evidence Hradištko 724 277 447 257 896 335
Braná Jana
účetní 257 896 384
Bucek Pavel, Ing.
konzultant pro kontrolu užitkovosti; registr beranů a kozlů; registr kanců z domácí produkce 606 630 366 257 896 223
Černá Květoslava
technik, manipulant banky spermatu, genobanky 602 225 542 257 896 247
Dorčáková Pavlína, MVDr.
obchodní zástupce pro veterinární léčiva 607 777 717
Dorňáková Martina, Mgr.
regionální konzultant ústřední evidence Přerov 606 720 963 581 735 068
Dřízhalová Blanka, Ing.
bonitér - český strakatý skot 732 822 895
Faltová Věra
konzultant pro elektronické zpracování dat z KU 725 027 945
ušní známky 257 896 215
infoslužba ÚE Hradištko 257 740 613
podatelna Hradištko 257 740 491
plemenářská práce 257 896 215
Fialová Hana, Mgr.
regionální konzultant ústřední evidence Pelhřimov 724 029 680 565 333 527
Finková Jitka
mzdová účetní 257 896 387
Středisko KU Brno - pořizování dat z KU 545 220 737
Hašková Zdeňka
sekretariát vedoucího odboru ekonomiky 257 896 381
Hering Pavel, Ing.
vedoucí oddělení kontroly užitkovosti; TRU-TEST 602 132 618 257 896 230
Heřman František Ing.
inspektor KU 606 750 401
účetní, pokladna 257 896 385
Hošková Květa
vedoucí účtárny 257 896 382
Hromádková Jarmila, Ing.
technik laboratoře imunogenetiky 257 896 323
Janecká Marie, Ing.
inspektor KU 602 263 985
Klímová Zdeňka, Ing.
LRM Buštěhrad - vedoucí odborný technik - Středisko mikrobiologických analýz 602 575 558 312 278 536
Knajflová Naďa
regionální konzultant ústřední evidence Hradec Králové 724 171 227 495 404 157
Kopunecz Pavel, Ing.
vedoucí odboru laboratoří (LRM) 603 505 780
Kotora Šimon
regionální konzultant ústřední evidence Plzeň 724 149 619 377 918 734
Koudelová Lucie, Ing.
vedoucí oddělení plemenářské práce, konzultant pro plemennou knihu skotu a ústřední registr plemeníků 257 896 221
vedoucí skladu veterinárních léčiv, centrálního skladu, banky spermatu a genobanky 725 131 977 257 896 350
infoslužba ústřední evidence Hradištko 724 277 447 257 896 212
Kučera Josef, doc. Dr. Ing.
výkonný místopředseda představenstva ČMSCH, a.s. 602 359 033 257 740 380
tisk POP - plemenice, VPK; vedení rejstříku chovů zapsaných v plemenné knize 257 896 203
Lanta Miloš, Ing.
poradce pro kontrolu užitkovosti 737 223 984
Lipovský David, Ing.
vedoucí odboru plemenářské práce 602 116 742 257 896 200
Motyčka Zdeněk
LRM Buštěhrad - metrolog, zástupce vedoucího 724 031 288
podatelna, hospodářská správa 257 896 206
Němcová Lucie, Bc.
technik laboratoře imunogenetiky 257 896 323
Nováková Dagmar, Ing.
regionální konzultant ústřední evidence Opava; inspektor KU 602 132 615 553 777 468
Novotný Luboš, Ing.
bonitér - český strakatý skot 602 132 617
Nožina Libor
vedoucí odboru ústřední evidence 602 287 030 257 896 344
Peprná Hana
technik, manipulant skladu veterinárních léčiv, centrálního skladu, banky spermatu a genobanky 725 884 499 257 896 350
účetní 257 896 386
Prášilová Pavlína, DiS.
asistentka 720 024 561 257 740 380
Přibáňová Michaela, Ing. Ph.D.
vedoucí laboratoře imunogenetiky 257 896 329
infoslužba ústřední evidence Hradištko 724 277 447 257 896 335
Radová Hana
fakturantka 257 896 386
technik laboratoře imunogenetiky 257 896 323
Rob Michael, Ing.
vedoucí odboru ekonomiky 725 947 998 257 896 380
Růžička Zdeněk, Ing.
konzultant 257 896 341
Scheibingerová Michaela, Ing.
regionální konzultant ústřední evidence Brno 602 292 572 541 214 047
infoslužba ústřední evidence Hradištko 724 277 447 257 896 264
Schröffelová Daniela, Ing. CSc.
vedoucí technik laboratoře imunogenetiky 257 896 271
informační linka 724 277 447 257 896 335
Ševčík Jaroslav
bonitér - český strakatý skot 725 183 673
Škrabal Rostislav
bonitér - holštýnský skot 602 132 613
Slámová Martina
technik laboratoře imunogenetiky - koně 257 896 226
registr masných býků; zápis původů dovezených plemenných zvířat a embryí do PK 257 896 231
Spurná Věra
vedoucí oddělení zpracování ÚE 724 719 252 257 896 235
personalistka 602 587 788 257 896 432
Tyllová Lenka
účetní 257 896 383
Urban Petr, MVDr.
Středisko KU Brno - manažer kvality, Přístup k datům - správa webové aplikace 725 969 918
Vaněk Pavel
inspektor KU 602 587 753
Vernerová Eliška
samostatný odborný referent 257 896 207
registrace chovatelů do ÚE 257 896 427
ušní známky pro skot, ovce a kozy; čipy pro koně 725 491 447 257 896 205
Výborný Lukáš
bonitér - holštýnský skot 724 223 003
Zachařová Vladimíra
ušní známky pro skot 724 807 936 257 896 241
Zamba Václav
správce IT 773 155 252 257 896 367
ústřední evidence včel 257 896 210
Žižka Vítězslav, Ing.
tisk POP, výpisů z RP - býci; registr býků dojených a málopočetných plemen; registr kanců z dovozu 257 896 330
Zlatníček Jan, Ing.
LRM Buštěhrad - vedoucí laboratoře 602 132 620 312 250 190